Ваша дитина любить бути з Вами на кухні, поки ви готуєте, миєте посуд і займаєтеся домашнім господарством – значить Дитячий набір "Happy Chef" 2in1 стане для Вашої дитини прекрасним і дуже корисним подарунком. Дитяча кухня імітує кухонну техніку, роблячи гру, пізнавальною та веселою.
Милий рожевий валіза на колесах, легким рухом руки перетворюється на кухню. У ній є все що потрібно для маленьких кулінарів: жарочна поверхня з сенсорними кнопками, мийка, робоча зона для кухонного приладдя. Реалістичні звуки і потужність підсвічування діти можуть регулювати кнопками на жарочної поверхні.
Для захоплюючих сюжетних ігор, в наборі є посуд, столові прилади, пластикові продукти
Працює від 3 батареї ААА (не входять в комплект).

Переваги:
Характеристики:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игрушечные продукты |
| Упаковка | Пластиковая коробка |
| Цвет | Розовый |
| Размеры | |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 254 мм |
| Ширина | 17 мм |